Skip to main content

We're sorry Ballantines.com won't work in this browser

Try the Edge browser

ODKRYJ PIERWSZY W HISTORII SOS SRIRACHA INSPIROWANY BALLANTINE’S

RZA Presents: Ballantine's x Flying Goose

Szkocka whisky ballantine’s

Ballantine’s jest wyjątkowy. Tak jak Ty. Wierzymy w oryginalność. Bądź prawdziwym sobą i nie udawaj kogoś innego. Każdy wybór jest dobry, jeśli jest Twój. My wybraliśmy tworzenie świetnej whisky. Poznaj whisky Ballantine’s – pokażemy Ci, jak to robimy. Tak, byś odważył się być autentyczny.

Premiera Ballantine’s Sunshine

Poznaj Ballantine’s Sunshine, nasz najnowszy napój alkoholowy na bazie whisky o smaku ananasowym!

Sprawdź
Stay True

Butelka z edycji limitowanej RZA

Przedstawiamy czwarty i ostatni drop naszej współpracy RZA x Ballantine’s — Ballantine’s 7 American Barrel w butelce z edycji limitowanej.

Sprawdź
Stay True

RZA prezentuje: Ballantine’s x NEIGHBORHOOD

Prezentujemy drugi drop Ballantine’s x RZA. Dowiedz się więcej o RZA Presents: Ballantine’s x NEIGHBORHOOD i zrób zakupy już teraz.

Dowiedz się więcej

Najlepsze słodkie i słone przekąski do whisky

Zastanawiasz się, co podać do whisky? Oto kilka najlepszych słodkich i słonych przekąsek, które doskonale pasują do Twojego ulubionego trunku.

Dowiedz się więcej

Jak powstała szkocka whisky Ballantine’s?

Wyjątkowa marka, doskonała jakość i lata tradycji – to historia naszej whisky. Zaczynaliśmy w Edynburgu, zyskaliśmy światowe uznanie. To nasza historia, z której jesteśmy dumni. Jaka jest Twoja?

Wiemy, jak to robić. Wiemy, jak robić szkocką whisky. W końcu zajmujemy się tym prawie od dwóch wieków. Nasza historia zaczyna się w 1827 roku w sklepiku Szkota George’a Ballantine’a. Co było dalej? Zgłębianie rzemiosła. Pasja do whisky. Działalność międzynarodowa. Autentyczność. Ballantine zaczął skromnie, ale miał determinację. Ballantine’s narodził się z pasji. George zaczął właśnie od niej. Dzięki niej wyrażał siebie.

Nasze korzenie szkockiej whisky Ballantine’s traktujemy bardzo poważnie. Mamy to szczęście, że ludzie, którzy produkują naszą szkocką whisky, również tak do tego podchodzą. Wierzymy w moc tradycji, w rzemieślniczą perfekcję. Zupełnie jak George Ballantine’s.

Nasza misja sięga dalej. Chcemy czerpać z doświadczeń Ballantine’a. Inspirować. Celebrować. Odkrywać nowe i nieznane. Eksplorować. Pokazywać Ci, jak możesz to robić. Ostatnie słowo jednak zawsze należy do Ciebie.

Blog

Już wiesz, że stworzyliśmy najlepszą whisky, która kiedykolwiek wypełniła szklankę. Jednak to tylko niewielka kropla w całym naszym działaniu. Przewiń dalej, by poznać najnowsze wiadomości z całego świata o whisky Ballantine’s i wielu innych tematach.

czytaj więcej

Przewodnik po whisky

Ale co tak naprawdę sprawia, że daną whisky można określić jako szkocką? Co składa się na produkcję whisky i co sprawia, że whisky Ballantine’s jest tak pyszna?

czytaj więcej

Szkocka whisky – wiemy, co dobre

Jesteśmy różnorodni i do każdej z naszej whisky podchodzimy indywidualnie, by tę różnorodność uwydatniać. Która whisky Ballantine’s jest najlepsza? Nie nam o tym decydować. Pij tak, jak lubisz. Zdecyduj, który Ballantine’s pasuje do Ciebie.

  • Lubisz klasykę? Skosztuj Ballantine’s Finest Blended Scotch Whisky. Klasyczny, ale charyzmatyczny. To szkocka whisky, która pozostaje wierna swojej oryginalnej recepturze od 1910 roku. Kawał dobrej historii, nieprawdaż?
  • Chcesz wiedzieć, jaką whisky piją ludzie, którzy tworzą whisky? Ballantine’s 10 Year Old Whisky może być dobrym wyborem dla Ciebie. To ulubiona whisky naszego głównego blendera, Sandy’ego Hyslopa.
  • Całoroczny karnawał jak w Rio? To się może udać z Ballantine’s Brasil. Orzeźwiająca limonka, słodka wanilia – idealny dodatek do koktajli na słoneczny dzień.
  • Masz ochotę na fancy drink? Sprawdź Ballantine’s Passion. Egzotyczna, owocowa, wyjątkowa. Świetnie smakuje z mrożoną herbatą.
  • Brakuje Ci słodyczy w życiu? Spróbuj Ballantine’s Wild, której dojrzałe wiśnie przydają soczystości. Wyśmienita z tonikiem.

 

Mało? Rzuć okiem na nasze wyjątkowe mieszanki whisky Ballantine’s. 17 year old, 21 year old, 30 year old? A może zrobisz krok dalej i wybierzesz naszą Ballantine’s Whisky 40 Year Old? Wszystko zależy od Ciebie. Wybór idealnej dla Ciebie Ballantine’s scotch whisky też. Dopasuj ją do swojego charakteru, swojej energii, swojej indywidualności. Dopasuj ją do siebie.

 

Whisky Ballantine’s niezmiennie podbijają serca. I podniebienia. Która z nich podbije Twoje?

Jak najlepiej pić Ballantine’s whisky? Główny blender Ballantine’s Sandy Hyslop uważa, że najlepszy sposób picia whisky to taki, jaki Ci odpowiada. Solo, z lodem, z dodatkami, bez dodatków? Jeśli chcesz, byśmy Cię zainspirowali, zajrzyj na podstronę z przepisami na drinki z whisky, aby poznać kilka pomysłów na koktajle.

 

Zależy nam na tym, by z whisky Ballantine’s można było wyrażać siebie. Z dumą. Pokaż, jak to robisz. Siła tkwi w Twojej indywidualności i prawdziwych pragnieniach. Pozwól sobie na wzloty i czerp siłę z porażek. Wznieś toast za bycie sobą. Wznieś toast z Ballantine’s whisky. Cheers! #TakToRobię